Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharlieB

    újonc

    Sziasztok!
    Előre bocsátom, ez az első okostelefonom, lehet hülyeséget kérdezek.
    Tavaly vettem egy ilyen telefont, semmi probléma nem volt vele eddig.
    Korábban már használtam a Lens alkalmazást ezen a telefonon, most viszont nem indul el. Ugyanúgy a Google alkalmazás sem. Rányomok az ikonjukra, egy pillanatig fekete képernyő, majd ismét ott vagyok az összes alkalmazásnál.
    Attól még hogy ritkán vagy egyáltalán nem használom őket, aggaszt, hogy most egyik sem működik.
    A frissítéseket telepítettem szorgalmasan.

  • CharlieB

    újonc

    válasz beef #619 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a tanácsot, de nem működött. Legalábbis nem teljesen.

    Utána Playben eltávolítottam majd újratelepítettem mindkét alkalmazást.
    Kb ötször eljátszottam ezt, mire annyit közölt a Google alkalmazás, hogy nem sikerült belépni a Google fiókba. Ekkor jöttem rá, mi lehet a baj. Fizetős lesz az e-mail cím, ami akkor volt az alapértelmezett, mikor a Google fiókot hozzáadtam a telefonhoz. Új e-mail címet hoztam létre gmailen egy hónapja, az lett az elsődleges, a régit eltávolítottam. A telefonon viszont még ott a régi e-mail címes fiók, és ott az új is, mivel hozzáadtam egy új fiókot az új e-maillel.
    Most hozzáadtam a régi címet a fiókhoz, és a Google működik. Ha bezárom, és újra meg akarom nyitni, akkor előbb törölnöm kell a tárhelyet. Sajnos a Lens továbbra sem működik.
    Szóval a régi e-mailhez kapcsolódó fiókot kellene törölnöm a telefonról.
    Mivel minden alkalmazás ehhez kapcsolódik, ez nem lesz egyszerű. Hozzá lehet "társítani" egy alkalmazást ugyanazon telefonon lévő másik Google-fiókhoz? Mert én már a gyári visszaállításban gondolkodom, ami után csak az új e-mail címet adnám. Hosszadalmas, de talán az a legtisztább. És akkor a régit végleg elfelejthetem. Remélem.

    Bocsánat, ez hosszú lett.

Új hozzászólás Aktív témák