Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Diszke #11383 üzenetére

    Ez a szövegkörnyezetből kiragadott mondatrészre válasz kicsit mellément...:R
    Értsd: "arany csak szintlépésekért jár" amikor ismételgetsz egy futamot fame-ért.

    De ha már itt tartunk! WTTT-hez nem árt* fullos kocsi, hogy legalább egy C-t fuss.
    A "széria százalékokat" megint csak úgy lehet elérni, hogy tuningolsz**, lásd PR.
    A multiplayert hagyjuk, az egy rakás szar (volt régen: engem azóta nem érdekel),
    magyarán visszatértünk a reklámnézegetéshez: tehát jól kell csinálni? Kösz nem.
    Belőlem már kihúztak (apránként) 100K HUF-ot vásárlásokért, innentől kezdve én
    nem vagyok hajlandó többet reklámot nézni alamizsnáért. Se jól csinálva, sehogy.
    Igen, anno én is VPN-eztem, de kiakasztottak, hogy nem lehet továbbhaladni. És
    ezután volt csíter profilom is, amivel 60%-ig jutottam, aztán bannoltak a francba...
    Aztán újra kezdtem megint tisztán (úgy húztak le közel 100K-val, előtte már ilyen
    20K körül untam meg, hogy fejőstehénnek néznek, nem kapok semmit a pénzért).

    És amikor újabb 5K-t akartak volna a semmiért, akkor meguntam. Ennek jó 3 éve.

    *: persze, oda lehet csapni gyengébb autóval is, de ahhoz nagyobb tehetség kell...
    **: nem volt mindig így! Anno elég volt a tehetség, gyenge autóval is lehetett 100%.

Új hozzászólás Aktív témák