Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz dagonya #128 üzenetére

    az Intel akkor lenne abszolút sikeres, ha terméket egyáltalán nem is prezentálna, csak szlogeneket, meg bejelentéseket. abban 110%-os. de már évtizedek óta várjuk azt az áttörést amit "majd most" "majd jövőre" "majd az új cpu" "majd az új vga" hoz. most épp "majd az új xeon" rúgja rá az ajtót az akármire, csak eddig nagyon sokszor ez az ajtó rugós csapóajtónak bizonyult. értem én ezt a focidrukker hozzáállást, hogy asszerint szurkolok gyártóknak, termékeknek hogy melyik a szimpibb, de ez mikor számított egy cég piaci sikerében? hát pont azt látjuk, hogy a nyamvadt amd ennek a tökéletes ellentétével nem rárúgta az ajtót a bármire, hanem falastul döntött be minden bejáratot. és pont nem a termékei minőségével és a legkevésbé sem szimpi, aranyos piacpolitikájával. szóval oké ez a kincstári optimizmus, hogy az "Intel majd most" csak nem tudom mire alapozva ennyire kitartó bárki is ilyen tündérmesék készpénznek vételében.

    Mondjuk így sincs sok értelme :N

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák