Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Power #158 üzenetére

    1. lehet, hogy nem fogalmaztam elég pontosan, ill. az is lehet, hogy a komplex újratervezésen Te olyasmit is értesz, amit én már a gyártástechnológiához sorolok. asszem abban egyetértünk, hogy pusztán az 55nm-es shrink nem fogja megoldani a GT200 problémáit, annál sokkal többet kell beletennie az nVidiának, és talán még a TSMC-nek is. de ettől ez még nem lehetetlen - meglátjuk.
    2. na ez bullshit. a) még mindig nem írtál konkrétumot b) én inkább arról nem vagyok meggyőződve, hogy az ATI-féle irány mennyire jó - az 5-utas szuperskalár egységek kihasználhatósága a játékok terén jelenleg egyértelműen bukta, de még a GPGPU-s felhasználásokban sem éppen egy sikertörténet. az utóbbi, gondolom, idővel azért meg fog oldódni, az előbbivel kapcsolatban komoly kételyeim vannak. c) engem az sem lepne meg, ha az 55nm-es GT200-at már DX10.1 supporttal hirdetnék...
    3. szerintem itt csak arról vitázunk, mi korai és mi nem - áttekintő elképzelésem van a gyártási folyamatról, és tudom, hogy az utolsó, viszonylag hosszú szakaszban már lényegében nincs változtatási lehetőség - én arra koncentráltam, ami előtte van, lehet, hogy félreérthető volt :R a slide helyett ott van, amit Raymond írt - szerintem egy ilyen mértékű variálás azért nem szokványos, de lehet, hogy tévedek. az biztos, hogy ez a fajta mázli már nagyon ráfért az ATI-ra.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák