Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz hallador #37 üzenetére

    Ezt már ismerem. Emlékszem, hogy még tavaly volt egy téma, amelyben az 1 éves ingyenes frissítésről volt szó. Ott leírtam nyilvánvaló és ténynek tekinthető dolgokat, plusz talán még konkrét cikkeket is belinkeltem. Erre jött valaki és próbálta az egészet mindenféle fura dolgokra hivatkozva megkérdőjelezni, valamint még engem akart hülyének beállítani. Viszont, ahogyan ott, úgy itt is napnál világosabb, hogy mire megy ki a játék. Illetve az is nyilvánvaló, hogy egyesek a sajátos nézeteik miatt nem tudnak bizonyos dolgokkal azonosulni és akik mást állítanak, őket alapból nekiállják fúrni. Na persze szerencsére vannak olyan fórumtársak is, akikkel normális keretek között meg lehet tárgyalni a dolgokat, még ha olykor nem is értünk egyet.

    Egyébként meg teljesen felesleges ezt az egészet ragozni, mert a fentebb és korábban említett okok miatt egyetértés úgysem lesz. Azt tudnám tanácsolni, hogy ezentúl lehetőleg kerüljük egymást! Ja, és ha én valaki mással társalgok, másnak címzem a hozzászólást, akkor arra nem kötelező válaszolgatni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák