Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz hallador #23 üzenetére

    Az első idézet nem tudom minek, arra az ismerjük az oldalt válasz meg pláne. Aztán a dátumok ki vannak másolva, kivastagítva, mintha nem tudná bárki is, illetve én fentebb már nem írtam volna le. Hát ebben nem tudom mi az ellentmondás, illetve egy biztonsági hiba javítása nyilván lefedi a kiterjesztett támogatási ciklusban a biztonsági javítások fogalmát.

    "zero-day sebezhetőség befoltozása az új funkciónak számít egy supportált operációs rendszernél?"

    Ezt megint nem tudom miféle logika, amikor a cikkben világosan leírják, hogy több Windowst is érint és szó sincs arról, hogy a 7-esre nem fognak majd kiadni biztonsági javítást. Illetve a kiterjesztett támogatás + biztonsági foltok fogalmába nyilván beletartozik egy ilyen hibának a javítása is. Ez pedig nem azonos és nem összekeverendő egy OS szintű új biztonsági funkcióval!

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz hallador #23 üzenetére

    Amúgy gondoltam, hogy ebben a topikban is ez lesz...Másokkal érdekes módon lehet normális hangnemben társalogni, de egy bizonyos illetővel úgy látszik nem. Viszont ez a kényszeres kötekedés, ráadásul egyre gyengébb érvekkel megtoldva, már több mint fura. Valamint azt nem értem, hogy honnan veszi az illető a bátorságot, hogy rendre ilyen-olyan jelzőkkel és minősíthetetlen stílusban sértegessen és vegzáljon másokat? Csak egy friss példa egy másik topikból + azokat, amiket velem és másokkal szemben máshol leművelt, már jobb ha meg sem említem. Szóval, ameddig a másik fél nem megy le erre szintre, addig kb. semmi joga az illetőnek ilyen hangnemet megütni. Illetve, ha mégis, akkor az az adott felet minősíti. De nagyon remélem, hogy előbb-utóbb meglesz ennek a böjtje és akkor majd megtanulja!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák