Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #621 üzenetére

    Valóban nem, de nem is fogok. Nem akarom ragozni a nyilvánvalót. Ez a téma meg valóban a kiegészítőmről kéne szóljon, nem arról melyik a legjobbabb böngésző. Én megpróbáltam az operára átírni, több ponton hibádzik valami, vagy épp hiányzik. Emiatt nem minősítettem le magát az egész böngészőt, csak a fejlesztői részét, ami akár idővel még fordulhat is az opera javára. És megnyugtatásul: nem, nem utállak titeket. Ti azt szeretitek és használjátok, azt véditek. Én meg a chrome mellett tettem le a voksom, ez győzött meg. Ízlések és pofonok. És csak ismételni tudom magam: ha kedvet kap valaki, ne tartsa magát vissza, a kapu nyitott más böngészőre való portolásban, szívesen segítek benne ahogy tudok. Különben meg panaszkodni máshol is lehet.

    jQuery-t nem próbáltam a kiegészítőmben, mert amikor elkezdtem akkor csak a mootools volt terítéken nálam. De most is, hogy már azt is ismerem és munkahelyen használnom is kell, ugyanígy ezt választanám. Egyáltalán nem minősítem le a jQuery-t, mert remek eszköz, csak számomra szimpatikusabb a mootools. Annyit sajnálok benne, hogy a jQuery-t jobban tolják, emiatt lassa(bba)n fejlődik az előbbi. De a különbségekről egy szerintem objektív és nagyon jó szösszenet itt olvasható.

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák