Új hozzászólás Aktív témák

  • Henk

    veterán

    válasz tibz03 #24 üzenetére

    Az, hogy esetleg egy hibás példányt is kifogsz szerintem bármelyik gyártónál előfordulhat.
    Én anno rendeltem SilenX iXtrema ventit mert olyan paramétereket írt a gyártó, hogy mesébe illett. Megvettem 6300Ft-ért, pedig ez legalább 2-3 éve volt. Olyan hangos volt, hogy be sem került a házba. Vissza vittem a boltba és összemértük az ott kapható összes ventivel messze ez volt a leghangosabb. Lehet csak egy hibásat fogtam ki, de ilyen áron nem mertem még egyet kipróbálni.
    A régi típusú Englide-t nem ismerem. Lapátok is egyformák rajt? Lehet az anyaga miatt van más hangja. Mondjuk jó lenne tudni azt is, hogy a motornak van más hangja vagy a szélzaj erősebb esetleg. Mondjuk azt szabadon eldöntheted, hogy megbízol e továbbra is a gyártóban vagy nézel másikat. De ha a classic bejött akkor akár abból is vehetsz mert az bizonyított nálad.
    hibavissza: ha azonos típusú ventiket hasonlítasz össze akkor a nagyobb halkabb lesz mert ugyanakkora légszállítást kissebb fordulaton tud produkálni. Ez különböző típusoknál is igaz általában, de nem minden esetben mert vannak nagyon halk 8-as és nagyon hangos 12-es is. A te esetedben arról lehet szó, hogy az AC gyengébb mint a másik példány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák