Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz FLD1987 #3 üzenetére

    Sajnálom, nem tudok mit mondani. Az sem mindegy, hogy valaki valamit az elején vagy menet közben veszt el, mert megszokta, hogy csinál valamit és már nem tud. Lehet ez apró dolog vagy nagy. Mindennapok. Még ideig óráig is rossz nézni, hogy valaki átveszi valaminek a végzését vagy nem foglalkozik vele, mert nem kell, nincs hozzá érzéke, bármi. Hülye példa, de ha ez miatt nem tudnék később motorozni, az nagyon zavarna és ezt nagyon szépen ide illően mondom.
    Pár hónapja még felmásztam a telekom oszlopára, mert maguk soha nem jöttek volna ki kb, most ha hoz valamit a postás, nem akarom behozni, mert sokkal nagyobb baj lehet ebből a "kis kalandból", mint van, egyszerűen ülök a seggemen, de amint szabad lesz felállni, nincs ember aki megfog. ;]
    Rhdt módon unom magam, azon túl, hogy hasznom sincs. Kellett ez az eset, hogy rájöjjek dolgokra. A jót is megláttam ebben, igaz ráfér egy cetlire.
    Nagyon sok dologról kap képet az ember ha lerobban, mások ehhez hogyan viszonyulnak, a rendszer hozzád, benéztem a magyar EÜ működésébe is, szóval tulajdonképpen érdekes dolog ez. :)

    Mi már nem öregszünk meg addig emelik a nyugdíj korhatárt. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák