Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz llaszlo #47 üzenetére

    Lemaradt a végéről.
    Valahogy egy linux és win sem hozta azt amit az OSX megbízhatóságban és felhasználóbarát megoldásokban. Nagyon gyorsan megtanultam használni és nagyon gyorsan meg is szerettem ezt a rendszert a géppel együtt. Először nagyon fura volt linux után. És biztos, hogy a következő gépem is Mac lesz. De, hogy mikor cserélek azt nem tudom, mert jelenleg ez a 4 éves gép bőven jó és nincs okom a cserére. A Lion támogatása még kb 2 évig meg lesz szóval még van benne 2 év is akár, nálam aztán meg eladom és még más is tudja bőven használni. Egy új akkut kell majd vennem mindössze.

    CHIPman: Ahogy írtam ha tudtam volna, hogy lehet iPhone-t venni az üzleti előfizetésemhez akkor az lett volna. Sokáig szórakoztam androiddal saját romokat is készítettem, de bennem ez a linuxos időket idézi amikor még volt egy rakás időm ilyenekkel szórakozni és mára már megúntam nekem az kell, hogy rendesen működjön. De ha valakinek munkához kell a telefon akkor azt egyáltalán nem vagy csak kicsit érdekli a hack meg ideje sincs rá.
    A fenti ismerősöm vett egy Moto milestone 2-t, mert ragaszkodott a qwerty-hez. 4.5 órát beszéltünk skype-on amíg magyaráztam neki a telefont, mert b@sztak hozzá adni magyar leírást. Ebben egy rakás app telepítés és beállítás is benne volt azért. De jól mutatja, hogy ha csak a beállítását vesszük egy ilyen kütyünek akkor már azzal is rengeteg idő elmegy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák