Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    Aki szerint az üveg hátlap valami überkúl dolog, annak nyilvőán ingyen javítják az összetört telefonjait, részemről speciel először és utoljára vettem szappant az S8-cal anno. Ez szépen megmarad a kezemben. A hangja bőven jobb a legtöbb bt hangszaratónál, főleg a basszust nyomja szépen a hátlapon, ráadásul tiszta minden tartományban. Nekem a kamera OK, alig pár helyen aberrált a kromatika. Remek tapadós a gyári szilikon tok, abban sem akart még kicsúszni a kezemből, a gyári fólia is elég strapabírónak tűnik így kb. 2 hónap után. Az itt lesajnált boltból vettem 2 év gyári garanciával 90e-ért, nekem megér annyit a magyar gar.
    A zenelejátszó viszont übergagyi, nem sikerült felfedezni a teszt során, hogy egyetlen zenelistát sem lát, a sajátját is eldugja valahova, hogy nem találtam, milyen formátum kéne neki. A mail app nem kezeli a freemailt, a sötét mód totál bugos, egy csomó minden használhatatlanná válik benne, mert ami fekete volt, az is úgy marad, msngr-ben befeketíti az egyszínű szövegháttereket (bár egy kicsit már reszeltek rajta), az appkilövés kilövése hajtépős, amúgy tök fölösleges "szolgáltatás". De még ezek ellenére sem mondom, hogy nem érte volna meg, mert folyamatosan azt érezni, mi a tökre kellenek 600.000+ antutu pontos telefonok? Sehol semmi még csak meg sem röccen, az igényesebb játékok is simán futnak.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák