Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltee53

    csendes tag

    válasz merqree #14588 üzenetére

    Sajnos az Apple TV app kissé korlátozott, ezek a funkciók hiányoznak belőle. Én személy szerint a manuális szerver beállítást hiányolom.

    Az újrakezdésre talán a hosszan OK nyomás a megoldás. Sajnos most nem vagyok otthon, hogy kipróbáljam. A filmlistában a borítóra hosszan nyomva szerintem lesz újrakezdés lehetőség.

    Az epizódok léptetésére tudok egy tippet, ha nem a gyári távirányítójával használod az Apple TV-t. Feltaníthatsz bármilyen IR távirányítót az Apple TV vezérlésére, akár a TV sajátját is. A Settings-en belül van valahol egy olyan opció, hogy távirányító hozzáadása. Ott a főbb vezérlő gombokat egyesével taníthatod meg neki. Én a TV távirányító pörgetés gombját tettem be ugrás előre és ugrás vissza funkcióra, de a számokat is használhatod 0-tól 9-ig, mert Apple TV-n azok úgysem működnek, Philips TV-nél HDMI-n szintén nem. Fontos, hogy olyan gombokat használj, amit a HDMI-re állítva nem tud használni a TV, különben mindkét parancsot beveszi gombnyomáskor.

    A szállításhoz soha nem veszek csomagolóanyagot, kizárólag újra felhasznált műanyagot és kartont használok (a ragasztószalag kivételével). Ha nem tudod újra felhasználni, kérlek, dobd a szelektív gyűjtőbe!

Új hozzászólás Aktív témák