Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Uh nagyon remek leírás lett. Azt hittem ilyen elfogult nyálhalmazt kapok és szembesültem azzal hogy lehet valamiről elfogulatlanul és korrekten írni. Szerintem most pár embernek felnyitottad a szemét, nagyon jó hogy le lettek írva a negatívumok is. Azért a multimédia teljes hiánya nagyon fájó. Ma már egy pár ezer forintos hardverrel is le lehet játszani akár MKV formátumot is, nem értem miért kellett ez. Elhiszem hogy ez első sorban játékkonzol de azért van egy erős konkurencia mellette, remek szolgáltatásokkal, multimédiaképességekkel,jó kineckttel,és nem mondom mellékesen azt, hogy nem sokára jönnek rá Coustom firmwarek amikkel a mutimédiaközpont valóban teljes lesz, mint ahogy volt ez már 2 generáció óta.
    Újra kell gondolnom ezt a next gen vásárlást.

    ( Amúgy ez a 10 óra üzemidő a a kontrollernél komoly? )

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz TPeti #46 üzenetére

    persze gratula hozzá. Mindent a fanatikusokért. Rád és a hozzád hasonlókra alapozza a Sony az üzletet....ilyen amikor nem látod a fától az erdőt.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz TPeti #50 üzenetére

    Az hogy mindent hibát elbagatellizálsz , pl a média lejátszásnál hogy ezek ma már a tv be vannak építve meg hasonlók ,( mert persze te tudod kinek milyen Tv van otthon és azt is hogy a legcsúcsabb tv ben is egy 30 eurós lejátszó tudása található kb,de még az sem ). Meg nem számít mert csak tesztelési fázis meg majd megjön a frissítéssel ez meg az a funkció.minden hibát majd javítanak, meg már csak a kill zone miatt megérte megvenni.(igaz hogy a legtöbb normál oldal ahol tesztelték 7 pontokra hozta ki.) ez kissé röhejes számomra.ps3 hoz képest meg főleg röhej ez a visszafejlődés a Sony részéről és nem nem vagyok xbox one fan.

    A jövőbeni tudást meg majd meglátjuk elhiszem én hogy sok tartalék van ebben még de azt elárulom neked hogy remélhetőleg a Pc-s ipar sem itt fog tartani sem 3 , sem 5 év múlva mire itt kihasználják majd a dolgokat.. ezt hívják fanatikusságnak mikor nem látod reálisan a dolgokat.olvad el még egyszer a cikket, mert szerencsére a cikkíró nem esett ebbe a hibába.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz KoNZoLik@ #55 üzenetére

    Most komolyan azt gondolod hogy ezekhez a játékokhoz 300 K-s gép kell? ahhoz hogy egy egy killzone típusú játék alig full Hd ban nem ingadozó 60 fps- el elmenjen nem kell csúcs pc. egy 3 k-s gépen 2 x ekkora felbontással és FPS-l futna el szerintem de ez csak hasra ütés, meg a kezdeti csalódott Játéktesztekből vettem ezt le.
    Sőt a most jött nyitó nextgen játékok nagy részénél még a full Hd is hiányzik nem hogy a stabil FPS.
    Egy mai középkategóriás pc színvonala kb amit jelenleg nyújtanak.Én sem akarok meddő vitákba belefolyni csak szerintem hanyagoljuk azt hogy mit olvastál számadatokban meg az apu tudásáról mert sajnos elkeserítelek hogy a valóság messze van attól.Ezek a vasak nem húzzák ki 7 évig mint az előd ez szinte tuti, mert már most látszik az hogy a beígért csoda elmarad.Biztos lesznek rajt szép játékok meg jók, de nem rajongás ködén át kellene nézelődni.
    Biztos optimalizálnak majd meg kiismerik a hardvert, és fognak rá áll leejtős játékok jönni később, de az a gond hogy addigra megint a Pc-s játékostársadalom szívja a fogát hogy silány portokat kap, mert sajnos a technika itt is fejlődni fog.
    Reménykedem a Steam gépekben , mert felkarolja a pc-s játékostársadalmat valamilyen szinten.. Amúgy 300 ezerért nézd meg milyen gépet kapsz pl steamben. [link]

    És ez egy túlárazott konfignak lehetne nevezni a Titan eszmei értéke miatt, de ha beleolvasol látod hogy kapsz hozzá egy dual oprendszert teljes értékű windossal is. Itt már egy PS4 vagy akár az one is elbukott ezzel a géppel szemben. Reménykedem hogy bejön ez a számítás a Steam OS is felfejlődik akkor számomra a nextgen háború nem a konzolok javára dőlt el.hanem a nevető 3. részére.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz kispecek #60 üzenetére

    Hát igen szerintem is kissé eltúlzott konfig, de casual playereknek is lesz alternatíva steam masinákban.. ha jól tudom 400 dolcsiért már lesznek steames gépek, viszonylag elfogadható teljesítménnyel.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák