Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz pakriksz #48 üzenetére

    Az APU-s részed azért még feltételezés és a neten keringő cikkek tartalmi visszacsengése, amelyekhez máig nem társult semmi olyan gyakorlati bizonyíték amit egy átlagember láthatna.
    Az x360/ps3 persze fejlődött, pont ezért nem értem a te részed az APU-s fejtegetsében miszerint "egy sima pc helyett ahol 0 lett volna a jövőbeni kihasználható extra lehetőség". Az x360 az élő bizonyíték arra hogy ez hülyeség mert az is igen pc közeli felépítésű konzol, kicsit önmagaddal kerültél itt vitába.

    Az új konzoloknál nem én hanem a fejlesztők állították hogy könnyű lesz kihozni a teljesítményüket már az elején. Csak a cikkeket adtam vissza, én is abban reménykedem hogy nem így lesz és bőven lesz tér a javulásra. A felbontás mizéria azért nem erősített meg ebben.

    Egyébként meg még a mostani tudásukon is készülhetnek rájuk bőven jó játékok, talán az előző generáció tette túl magasra a lécet, nem csak hardware hanem játékok terén is. 2008 elején pl Ilyet produkáltak, 5:30-tól nézve ez akkoriban azért elég nagy újdonság volt a pc-s játékokhoz képest, de most annyira nem jön át a birtoklási vágy nekem. De ebben lehet hogy a programok a hibásak, meg az én igényem, én bf4 meg ghost miatt pl. sosem vennék konzolt. :) De most sajnos ezekre van igény.

Új hozzászólás Aktív témák