Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz nuke7 #3 üzenetére

    Nem érzem azt se elfogultnak, ott inkább a sok egyéb újdonság az, ami pluszban hat az emberre. Mint konzolok én már elkönyveltem, hogy hw szinten felesleges hasonlítgatni, ami olyan az mindkettőre jön, ugyanazt az élményt kapjuk és sokkal fontosabb az a plusz, ami még ott van a tarsolyban.

    A teszttel egyébként egyetértek, jelenleg az előző gen-t nézegetem ismételten. A kontrollerről jó tudni, hogy végre minőségi cucc lett :)

    A tesztet köszönjük! (#6) orichalcos: úgyszintén és mindenkinek, aki bármi formában az idejét áldozza a bemutatókhoz a szegmensben :R

    [ Szerkesztve ]

    .

  • válasz nuke7 #3 üzenetére

    Nem hiszem hogy elfogultságról van szó, bár mindenki nevében nem írhatok, de nálam pl az exclusive címek döntenek elsősorban. Nekem az xbox címei jönnek be, másnak a ps címek. Van aki imádja a killzone-t, én meg pl a forzát szeretem, jó nem egy kategória, de a lényeget gondolom nem kell ragozni. Ha lett volna 1-2 normális nyitócím a ps-nél akkor megvettem volna azonnal. De így egyenlőre az elsődleges nekem a One, aztán majd egy ps. Az a bajom a ps-el hogy a multiban (live vagyis psn+) még nagyon gyerekcipőben járnak. Én meg mivel csak multizok konzolon, ezért várok még vele, hogy merre halad majd a sony. Ráadásul szerintem egyik konzol esetében sem beszélhetünk valami fenomenális nyitócímekről, pedig azért egy generációváltást igazán illett volna megtisztelni 5-6 igazán komoly nyitócímmel. Na mindegy, reméljük jövőre előrukkolnak komolyabb játékokkal. Én személy szerint a titanfall-t várom nagyon. Egyenlőre kb ennyi. Igaz az lesz pc-re is, de konzolon valahogy jobban szeretek multizni.

    Soulfly842 Hol olvastál te 24 havi részletet? 50K befizető +12x6500 ;)

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák