Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz nuke7 #3 üzenetére

    Nem hiszem hogy elfogultságról van szó, bár mindenki nevében nem írhatok, de nálam pl az exclusive címek döntenek elsősorban. Nekem az xbox címei jönnek be, másnak a ps címek. Van aki imádja a killzone-t, én meg pl a forzát szeretem, jó nem egy kategória, de a lényeget gondolom nem kell ragozni. Ha lett volna 1-2 normális nyitócím a ps-nél akkor megvettem volna azonnal. De így egyenlőre az elsődleges nekem a One, aztán majd egy ps. Az a bajom a ps-el hogy a multiban (live vagyis psn+) még nagyon gyerekcipőben járnak. Én meg mivel csak multizok konzolon, ezért várok még vele, hogy merre halad majd a sony. Ráadásul szerintem egyik konzol esetében sem beszélhetünk valami fenomenális nyitócímekről, pedig azért egy generációváltást igazán illett volna megtisztelni 5-6 igazán komoly nyitócímmel. Na mindegy, reméljük jövőre előrukkolnak komolyabb játékokkal. Én személy szerint a titanfall-t várom nagyon. Egyenlőre kb ennyi. Igaz az lesz pc-re is, de konzolon valahogy jobban szeretek multizni.

    Soulfly842 Hol olvastál te 24 havi részletet? 50K befizető +12x6500 ;)

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák