Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz pakriksz #30 üzenetére

    Igen az új Killzone és Forza tipikusan ps3/x360 játék :D a fejlesztők meg azt nyilatkozták hogy már a kezdetek kezdetén is hihetetlen erőket hoznak ki a konzolokból. Keress vissza nyári híreket és nézd meg az eredményt, normális egy kis lódítás, de itt nem kis lódítás volt. A Killzone meg szemlátomást nem 60 fps sem.

    Aki kritizálja az amd-t azzal hogy leírja az elmúlt évek tényeit az már csak fanboy lehet a Prohardveren. Szerintem az a fanboy aki köp a tényekre és nem a szemének hisz. Viszont itt nem ez a felfogás megy, ezt is tiszteletben tartom.

    X360-am volt egyébként évekig. Előtte meg végig amd-s gépeim. :) Ha voltam valaha fanboy akkor az amd-hez köthető, de még a Barton magos időszakhoz amikor tudtak tisztességes teljesítményt adni. VGA fronton meg az APU-kkal megetették a konzolgyártókat, ezért haragszom rájuk leginkább. PC fronton lehet hogy kamuztak, de ettől függetlenül jó vga-kat gyártanak, sokszor a legjobbat. Pont ezért egy új bitang gpu-s AMD vga nekem a kezdetekkor és most is szimpatikusabb lett volna a konzolokba, csak mindig kioktattak hogy az már a múlt és elmaradott vacak. Látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák