Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz csatahajós #30 üzenetére

    muszaj volt, tavaly amikor vegleg kinottem a Cosmost (600W meg oke volt benne, 800+ mar nem), akkor valami melto utodot kerestem, szoval elegge korbejartam a temat.

    egyebkent az a kepen levo rendszer overkill a 480x60 + 560x45(?)os radimennyisegevel meg a ket korevel, bar teny, hogy gyonyoru.

    W100 gyakorlatilag egy szerverhaz ahogy nezem, ha 2mmes acelvaza van az siman indokolja az arat (foleg, ha az oldala szalcsiszolt alu, bar ebben nem vagyok biztos). kb elpusztithatatlannak kene lennie, de en eloszor megneznem eloben, hogy az is tudja azt a WOW effektust, mint a LianLik. Nem biztos, de volt mar olyan hazuk, igaz az 1000USD msrp korul mozgott.

    iszilard: ket radit koronkent azert annyira nem problemas lelegteleniteni egy full fordulaton meno D5el (nekem volt harom is, az mar macerasabb volt a DCP2.2vel tetejeben a Cosmosban kellett par konyokidom is), kettonel tobbet en meg egy korre 300Wos videokartyabol nem raknek, az mar azert tol rendesen vizhofokon, hogy megerje szetvalasztani. plusz konnyebb lesz mozgatni.

    igazabol ahol ennek letjogosultsaga van az az 1000W+ kategoria, ott meg csendben mindenkeppen valami kompromisszum kelleni fog.

    novamaxx: eyefinity/surround/4K ala meg minimum ket felsokategorias kartya kell (talan a GTX1080 valtoztat ezen), oda kell hutes. pl android fejlesztoi kornyezetnek szinten izom kell. egyebkent enyem is csendben van, hiaba neztek mar a merete miatt klimakompresszornak.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák