Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Üdv!

    Bár kissé fura lehet, de engem az lenovo-k billentyűzete nagyon megfogott. Ezen olcsóbb gép esetében is érdekelne pár dolog. Mennyire hangos? Milyen kényelmes rajta gépelni? Mennyire tűnik tartósnak? Ha kicsit erősebben nyomok rá vagy ott felejtem a kezem, akkor behajlik?

    A gép súlypontjáról mit lehet tudni, merre felé húz?
    Kemény pattanós/repedős műanyagnak tűnik a burkolata? (főleg oldalt a csatlakozóknál és a zsanér környékén érdekelne)

    Előre is kösz a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Pheke: Néhány észrevétel. Az "f" és "j" gombokat kellett volna lenyomnod, de így is jó volt. :DDD A lényeg, hogy a felvételen látszik, hogy azért hajlik az a billentyűzet az erőteljes nyomásra. Nem nagyon de látható.
    Az akksi pedig 50Wh nem 50kWh, ugyanis utóbbit mondtad. Vicces nyelvbotlás volt. Előrevetítetted a szép jövőt.

    Jó volt. Csak így tovább. :C

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz pheke #35 üzenetére

    A minőség az lenyűgöző és nagyon szembetűnő a különbség. A múltkor néztem is, hogy kicsit "homályos" volt, meg voltak benne hibák. De teljesen nézhető kategória volt. Most viszont, teljesen HD érzésem volt.

    Silverlight az tud olyat, hogy a néző sávszélességéhez igazítja a a képminőséget vagyis a bitrátát. Mindezt dinamikusan real-time. Remek feature. Ezt csak úgy mellékesen mondom.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák