Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Bundyta #688 üzenetére

    1. Nálam a "hivatalos" 1.02-vel nem működött a 23.976 kezelés. Béta firmware-eket nem szívesen szoktam felrakni, de kíváncsiságból felraktam az 1.03 rev 003-at, és azzal úgy néz ki, hogy már működik.

    2. A felirat kódolással csupán annyi a probléma, hogy sem UTF-8, sem "Central European" beállítással a magyar ékezetes magánhangzókat nem tudja kezelni (egyelőre).

    3. Engem nem érint, nem az R6S-t használom zenehallgatásra.

    4. Megy a valódi (frame packing) 3D filmek lejátszása, az ilyen filmek elején a bal felső sarokban ki is írja, hogy "Ez egy 3D videó", csak annyi a szépséghiba, hogy automatikus 3D módra váltás nincs, a MENU gombbal előjövő menüben kézileg kell átállítani 3D módra a lejátszást.
    Viszont ezt a firmware-t is érinti az Egreat-ek átka: bekapcsolt BD menü opcióval egyáltalán nincs valódi 3D lejátszás, csak szimulációra (2D->3D) van lehetőség.

    Számomra még sok minden hiányzik a BC firmware-ekből, olyan funkciók, amiket már egészen megszoktam a hivatalos (2.5.6.0) fw-ből moddolt változatban.
    De ismétlem, a Bast Castle projekt még nem 100%-os - a NightlyBuilds-ek eleve béta teszt verzióknak számítanak -, így reméljük a legjobbakat.

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák