Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz azbest #170 üzenetére

    Okés, így már értem. 99%-ban egyet is értek.

    Ami engem zavar, hogy sok oldalon túl erősen villog a reklám, amivel elvonja a figyelmemet a tartalomról. Tudom, hogy pont ez a célja, és meg is értem a reklámozót.
    Viszont megfigyeltem magamon, hogy a gyakran látott reklámokban szereplő termékek iránt ellenszenv alakul ki bennem. Volt pl. egy időben valami ASUS nVidia kártya, ami sok általam látogatott oldalon megjelent. A végén már egész oldalas reklámként tolta az orromba valamelyik webáruház, amit 5mp-ig nem lehetett becsukni. Azután egy ideig AMD cuccokat vettem tudatosan. Mondjuk ez már más téma.

    Jelenleg úgy védekezem a zavaró reklámok ellen, hogy nincs fent Flash player. Ez nem blokkolás, mert a szöveges és statikus reklámok így is látszanak, bár sosem veszem őket észre, a mozgó dolgok meg nem jelennek meg - kivétel persze a flash nélküliek.

    Egyébként nem értem, hogy a weblap üzemeltetők miért nem vezetik át a saját szervereiken a reklámot random ID-kat adva a html tag-eknek. Így nem lehetne se URL, se HTML element alapján szűrni. Annyival több sávszélt használna?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák