Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turai_

    tag

    Szerintem nincs ezzel a bigyulaval semmi gond, amig szukseged is van ra. DE ott a sajnos, hogy mindenhol csak azt hallom, hogy ez bizony a 2013-as slagertermek (nem konkretan ez, hanem a termekkategoria). Kerem alassan, minek? Mindenki megveszi, akar szuksege van ra, akar nem, ezt akarjak ledugni a torkunkon. Ugyanaz a helyzet, mint az okostelefonokkal. Mindenki azt veszi, mert ez most a trend, es ezeket az eszkozoket a tulajdonosok kb 15%-a hasznalja ki, a tobbinek meg marad a feeeee'szbuuuu'k. De most oszinten, neked jo ugye biciklizes melle, de peldaul egy 10-16 eves koloknek mi szuksege erre? Tok mindegy, ha elegge elterjed, akkor megveszik nekik.
    Az a helyzet, hogy nekem egy ilyen, vagy hasonlo nem tud olyan funkciot felmutatni, ami nelkulozhetetlen lenne, sot kompatibilis telefonom sincs, leven nekem nincsen okostelefonom, mert arra sincs szuksegem (vettem az aran sok-sok sort :DD ).
    Az elottem szolok inkabb a tarsadalmi problemara mutathattak volna, mert megvan a piaca, de a vasarlokor nem mindegy.

    [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

Új hozzászólás Aktív témák