Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz zezoka #2763 üzenetére

    Én hetente 1x, vasárnap, egész éjszakára teszem töltőre mindkét órát, ugyan így PC-USB porton.. Mivel felváltva használom őket, akár napon belül is, ezért a Classic kb 60%-on van míg a Steel 50% körül szokott lenni. Nyilván a Steel-t picit többet használom... Egyik sincs soha kikapcsolva függetlenül attól, hogy éppen hordom e avagy se...
    Van olyan, hogy elfelejtem Őket felrakni vasárnap a töltőre. Így jártam pont ezen a héten is, ezért ma reggel a Classic sipákolt, hogy 20%-on van. Feltettem töltőre és kb. 30 perc alatt 70%-ig töltötte.
    Amikor ilyen gyors töltésre van csak idő akkor szerintem sokkal jobban merül is. Most pl már csak 60%-on van az aksi. Egy egész éjszakás töltést követően kedden este szokott 90%-ig eljutni... Ezt nem bebeszélem magamnak, tapasztalat.

    De... És itt a lényeg... Van olyan, hogy elfelejtem töltőre rakni őket egy egész hét után, mert nem kérnek enni...Ez a nem semmi... :C
    Egyszer már filóztam, hogy kipróbálom hol a vége a két órának. Azt nézném meg, hogy két órával meddig bírnám ki töltés nélkül. Hétfőn leveszem mindkettőt a töltőről. Amelyiket nem használom azt kikapcsolom és csak akkor kapcsolom be ha azt veszem fel, de akkor meg a másikat kapcsolom ki... No így vajon hány napig nem kéne töltő után nézni? :B

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák