Új hozzászólás Aktív témák

  • 77Kilroy

    csendes tag

    válasz DarknessHope #250 üzenetére

    Okosóra 15e-ért? Most már nem tudom megállni szó nélkül. 15e mit lehet venni manapság? Nem először olvasom ezt ebben a topikban. Ti hol éltek?
    Ha telefon kiegészítőkről beszélgetünk akkor egy (alsó-)közepes minőségű vezetékes fülhallgató, vagy egy jobb minőségű, esetleg márkás telefontok kerül kb. ennyibe... A Pebble-re 12e-ért vettem a nekem megfelelő szíjat...
    Akiknek a 30e Ft (50eFt) sok egy okosóráért, azok valószínűleg rossz topikban járnak és ezek a okosórák soha nem lesznek az "ízlésüknek" (inkább pénztárcájuknak) megfelelő. Ugyanez a véleményem azokról is, akiknek a 10-20e Ft-os Casio óra jónak számít... A 10éves unokaöcsémnek vettem 20e-ért Casio-t Karácsonyra. Pont arra jó, amire egy 10 éves gyereknek szüksége van.
    Akik a design-t fikázzák azok ne felejtsék el, hogy nem lehet mindenki igényének megfelelni. Az óra kinézete karon egyáltalában nem olyan rossz. Sőt kifejezetten modern. Az ormótlan kocka Sony SW2-nél számomra sokkal tetszetősebb. (de ez tényleg ízlés kérdése) Az új steel model sem tetszik annyira, mint ez, a cikkben szereplő első változat. Ha most kellene választanom és ugyanaz a hardver lenne a két modellben, most is a műanyagot választanám.
    Az viszont tény, hogy öltönyhöz és komolyabb helyekre én is inkább a Jaeger-LeCoultre-t, vagy az Omega-mat viszem. Mert valahová ezek illenek. (és nem replikák...;-) )
    Van Pebble-m és a Note 3-hoz kaptam ingyen Gear-t... a Gear-el próbáltam megbarátkozni, de túl harsány (még) nekem a színes kijelzőjével, sokkal többet tud mint amire szükségem van, és a kamerás szíjával nem is olyan kényelmes mint a Pebble (az új szíjjal)... most is ott pihen a fiókomban a szinte új SW2 mellett. A Pebble pont olyan, amilyen a mai(!!!) igényeimnek megfelel. Érdekes volt úszás közben először SMS-t kapni, és volt igen fontos hívásom is, amiről a medencében értesülhettem általa. (Gear pl. erre alkalmatlan)
    Egy Note3-at előkapkodni 5 percenként (jó esetben) nem kényelmes és nem is elegáns. Sokszor idegesítő nekem is és kifejezetten udvariatlan a tárgyaló partnerrel szemben is. Viszont egy okosórára elég rápillantani. Az, hogy a telefonomon nincs is csengőhang beállítva és bármilyen tárgyaláson tudok (viszonylag) diszkréten hívást elutasítani, SMS-t és emailt fogadni nekem elég sokat megér.

Új hozzászólás Aktív témák