Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz keIdor #37 üzenetére

    Én mondtam, hogy nem várok sokat. De hogy ilyen Doom modokkal meg -10 éves kinézetű játékokkal szúrják ki a szemünket, arra sem gondoltam.
    Szóval miről szól a PC gaming? :U
    Szabadon választható periféria, Bármilyen 3rd party fejhallgató, ingyenes multi, Discord, magas FPS, nagy felbontás, Ultrawide támogatás, állítható FOV, modok, kikapcsolható post processing effektek, amik csak lerontják a képet mint a motion blur, film grain, TAA, Vignette, Depth of Field - ezért van az, hogy nem ritkán ugyanolyan felbontás mellett PC-n tisztább a kép, mert ezeket a szarokat ki lehet kapcsolni.

    Nyilván nem várom el, hogy ezt mindet tudja a következő konzol, viszont vannak azok a szempontok a felsoroltak közül, mikor azt mondom, innentől kezdve játékra első sorban konzol.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz keIdor #42 üzenetére

    Oké, így is lehet venni. :R Nekem ami még nagy bajom a mostani konzolokkal, az extrém hosszú töltési idő. Például Kingdom Come: Deliverancenál azonnal feltűnt a különbség a konzolom HDD-je meg a PC-m SSD-je között, nem kicsit az utóbbi javára. Vannak olyan multiplatform játékok konzolon, amik annyit töltenek, hogy arra nincsen mentség!

    Nagyon örülök neki, hogy a Sony ekkora hangsúlyt fektetett erre az új Playstation tervezésekor. :K Arra is kíváncsi leszek, hogy a PC gyártópartnerek hogy fognak erre reagálni, amiről Abu is írt egy fejtegetést. Tim Sweeney szerint elképzelhető, hogy a Microsoft a PC-re hozza a DirectStoraget.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák