Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz arty #33 üzenetére

    Ingyenes 1 hónap stadia pro. Próbáld ki, zseniálisan alacsony az input lag.
    A gép annyiba kerül, amit alá teszel, mert chromecast with android TV-től kezdve a mobilodon át mindenen is elfut. (Én amúgy az xcloud-t jobban szeretem a kínálat miatt.)
    A net árakat meg ismered gondolom, neked is van legalább egy előfizu.
    A streaming akkor biztosan nem jó, ha utazás közben vagy teljesen a szabadban akarod használni, mert ott simán elmehet az 5G. Máshol viszont van wifi.

    Addig vártunk egy ilyen masinára, míg lett alternatíva.

    Pl. te pontosan milyen helyeken használnád ezt a gépet? Miért lenne jó a gép által nyújtotta mobilitás?
    Én elméletben mindenhol is, aztán amikor találkozok a való élettel, kiderül hogy igazából csak a saját házamban és kertemben. Ide meg a steam link is elég.

    vicze1
    Ha hibátlanul menne linux alatt a géming, még windows 10 telepítő se lenne házban, nem hogy telepített verzió.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Crus

    őstag

    válasz arty #55 üzenetére

    Rakás helyen írták már, hogy dokkolt módban megy a tflops: [link]

    Handheld módban a 720p kijelzőhöz nyilván nem is kell a tflops teljesítmény, ahogy erősen gyanítom, hogy az akksi kímélés érdekében a Steam Deck sem fog 1.6 tflopssal szaladgálni a buszon, különben tényleg reális lesz, amit a specben írnak: 2 óra gametime.

    Nem tudom van-e Switch-ed? Mert ha igen, akkor el nem hiszem, hogy kényelmesnek találod felcsatolt joyconokkal full handheld módban a gépet. Nekem mindenem beáll tőle. Rettenet. Erre jön egy még nagyobb, még kényelmetlenebb handheld. Jujdejónem.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • Crus

    őstag

    válasz arty #104 üzenetére

    Értelek, ez így biztató pova! Ami számomra továbbra se bitató, az a méret. Hogy a fenébe jutottunk ide az NDS-től, hogy nem, hogy zsebbe, de lassan az autóba nem fér be egy handheld? :DDD

    Egészen biztos, hogy helyes az a koncepció, hogy akkora egy handheld, mint egy 12"-os noti?

    A Switch-et 99%-ban dokkolva használom, így ilyen kiegészítőm nincs és nem is lesz. Kommandós harcok árán sikerült úgy belőnöm az OLED-del, hogy teljesen vállalhatóan néz ki, ebben nyilván az OLED felskálázásának sincs elhanyagolható szerepe.

    A Switch egyetlen számomra kényelmes, "dokkolatlan" módja, amikor a kijelzőt a hátsó kitámasztójával leteszed, lecsatolod a 2 joycont és akár totál fekve tolod. Az úgy oké... egy ideig, mert nyilván előbb-utóbb fordulni szeretnél és úgy már megint kényelmetlen. Az ultimate megoldás nálam dokkolt mód + Pro Controller volt. Zeldába 180 óra bele is csöppent, életem 2. legjobb játéka volt. Na... meg is van, mi adja el a Switch-et, mindegy, hogy milyen szar a hardvere :B

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák