Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Hogy jött ide a luddita kifejezés egyáltalán? Egész másra számítottam, mielőtt elkezdtem olvasni a cikket. A képről nem is beszélve... -.-
    Röviden benne van a válasza múgy a kérdésre: olyan törvényi szabályozások kellenek, amik mindkét felet ugyanolyan előnyökhöz és hátrányokhoz juttatják. Igazából nem is értem miért létezik külön személyszállítás és taxis kategória, mindkettő csinálhatná ugyanazt, működhetne ugyanúgy és nem lenne semmi probléma. Olyan helyzetben ha az egyik fél háborogna, hogy dehát a másik GPS-t meg nyomkövetést használ, lehetne kérdezni tőle, hogy te miért nem? Igazából felmerült ez a kérdés mielőtt olvastam a különböző terhekről és a szigorított szabályozásokról... bár mivel nem látok bele mélyebben, nem tudom megítélni, hogy csak versenyelőnyt akarnak kovácsolni maguknak abból, hogy lemaradtak technikailag a riválisokhoz képest, vagy tényleg akadályozzák a szabályozások az azonos szolgáltatások nyújtását.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák