Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    Ki lehet bírni..csak öntödében kell dolgozni. 10 óra 50+°Cban a 730°Cos alcsit ~400°Cos szerszámokba meregetve és aztán dermedés után kézzel szétpajszerolás feléjük hajolva..kicsit átkalibrálja a hőérzetet :)
    Meló után kint 30+°Con is fázunk, elkél a pulcsi egy ideig. A fritőzből meg kézzel szedem ki a megsült húst :DDD Persze, tré meló..de legalább van/fizet :U

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz tildy #27 üzenetére

    Attól függ itt is ki mit csinál, mennyire van melegben.
    Tudom, hogy nem valami egészséges, de ez van..jól megy a cég, van meló állandóan, exportra termelünk, a válság kb. annyiban érintett minket, hogy sokszor hallottuk a rádióban..úgyhogy nem olyan rossz itt.
    Ja, 2 évente 1 évvel csökken a nyugdíjkorhatár..ha öntőként van bejelentve az ember..naná, hogy nem úgy vagyunk..szóval ennyit a nyugdíjamról :S

    Mögöttem az 500as tégely, előttem a kokilla, a köztes 1.5men van mozgás az 5kgos kanállal..sok lehetőség szellőzésre nincs. Van elszívó venti a nemesítés gázai miatt, meg vannak állványos ventik nekünk, de sz4rt sem érnek..a hőérzeten javítanak picit csak..de ugyanazt a meleg levegőt tolják ránk.
    Nyílván nem egy életcél itt lenni, de amíg nem találok jobbat, jó a 2 kiló..

    Keldor
    Akkor azért néz rám furcsán barátnőm apja? :DDD
    Egyébként igen, kikészíti a bőrt, meg az ereket..
    De ehhez nem 1-2 évet kell tolni..~3 éve ez van..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák