Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Csorbi #13043 üzenetére

    Éppen azt mondom, ha "teccik" érteni, hogy kényesebb az elöltöltős. Már csak a nagyon nyilvánvaló fizikai törvényszerűségek miatt. Ha mindent szarabbra csinálnak (és tudjuk, hogy ez így van), szerintem nagyobb a meghibásodás esélye egy olyan konstrukciónál, amit eleve nehezebb jól megcsinálni. Nekem egyébként mindegy ám, ki milyet vesz, de ha ennyire kardoskodsz mellette, elárulnád, miért olyan jó az elöltöltős ? Csak azért, hogy ne hülyén haljak meg... Szereted nézni, hogy forognak a vízben a ruhák ? Én mondtam néhány hátrányt, most Tőled szeretném hallani az előnyeit ! Egy dolgot mondok helyetted és szerintem ezzel ki is merült, pult alá építhető, ill. használható a teteje...

  • Vasti74

    aktív tag

    válasz Csorbi #13043 üzenetére

    A felültöltős gép a szakik szerint is egy sokkal masszívabb konstrukció. Két oldalon csapágyazott dob!!! Az elöltöltősnél meg egy csapágyból lóg ki a fél méteres erőkar (dob), benne a vizes ruhákkal, és minden erőhatás azt az egy csapágyat próbálja tönkretenni.

    Azért nem felültöltős gépeket gyártanak elsősorban, mert nincs rá kereslet. Nem lehet pult alá építeni, nem lehet rá pakolni (mindenfélét, vagy akár szárítógépet) , stb. És amire nincs kereslet, abból nincs választék sem...

    Ja, az ajtóba kidobott cuccok: nekünk volt egy Whirlpool gépük (úgy 25 éve vettük, pár évig bírta) , aztán sokáig egy régi Miele, most meg egy tök új Miele, de mindegyik rendszeresen rak egy "titokzoknit" vagy hasonlót az ajtóba ;-) A kapszulát is szeretik oda dobni pár fordulat után, ha kapszulával mos az ember, figyelni kell rá.

Új hozzászólás Aktív témák