Új hozzászólás Aktív témák

  • Csorbi

    addikt

    válasz Viktor81 #13042 üzenetére

    Ha műszakilag megoldható, akkor meg miért is magát a felépítést vegzálod? :F Egyik mondatoddal ütöd a másikat. Most akkor maga a felépítés a probléma, vagy a mérnökök tervezik kevésbé tartósra? Felültöltősnél szerinted nem ugyanaz a cégpolitika? :D
    Ha a mérnökökön múlna, akkor ugyanannyi havi bérért vehetnél most is mosógépet mint anno a Hajdú volt, nyilván senkinek nem tetszene. Viszont a részvényesek az eladást akarják felpörgetni, mert abból van a profit. A Miele is kezd belekóstolni ebbe az olcsóbb szegmensbe, azoknál a gépeiknél törnek is az éjszíjtárcsák mint a fene - olcsóbb gépet csak olcsóbb alkatrészekből lehet gyártani. Ez az infó megbízható helyről van. :P

    Megemlítem még érdekességképp, hogy anyám elöltöltős Fagor mosógépe az idén lesz nagykorú, 18 éves, és köszöni tök jól van. :D Ráadásul olyan régi, hogy a centrifugája csak 400-as, ezért mindent 2x centrifugáz, tehát szinte dupla igénybevételnek van kitéve. Szerelőt sose látott, egy baja volt anno, relatíve rövid idő után az ajtó öntött fém zsanérja eltört, a Damjanich utcai Fagornál vettem egy másikat, kicseréltem, azóta viszont tartós.

Új hozzászólás Aktív témák