Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    Hali!

    Gratula a teszthez, alapos lett. Biztos jó kis lap ez, csak az öcsémnek sajnos egy olyan példányt sikerült vennem, ami 2 nap használat után BIOS hibás lett, és random 2-3 indításokként mindig helyreállította a fő BIOS-t a Backup BIOS-ból. Mondom semmi gond, felrakom rá a legújabb BIOS-t, hátha az megoldja a problémáját. Két napig jó volt -már kezdtem reménykedni- majd a harmadnap a szokásos üzenet fogadott: Main Bios Checksum Error! Auto Recovering BIOS............

    Visszavittem oda ahol vettem -szerencsére ott is produkálta a hibát- majd mikor megkérdezték, hogy hozzanak-e egy jó ugyanilyen típusú lapot, vagy valami mást kérek helyette, akkor -mivel mindig is Asus lapom volt (eddig szám szerint 5) és azokkal soha semmi problémám nem volt illetve bosszantott az hogy elsőre így jártam a Gigabyte-tal- úgy döntöttem, hogy ráfizetek 15.000 Ft-ot, és hozattam helyette egy Asus Maximus II Formulát, ezzel már szerencsére semmi gond nincsen.

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a fajta lap rossz, hanem csak azt, hogy nekem pont egy rosszat sikerült kifognom.

    Üdv.: Márk

    U.I.: Először azért nem Asus lapot vettem, mert ahova én járok vásárolni ott nem volt raktáron, ezért hozatni akartam egy Asus P5Q Deluxe-ot, mert akkor még "csak" arra volt lóvé. De az eladó srác -akivel már szinte baráti viszonyban vagyunk- megesküdött rá, hogy akinek eddig Asus lapja volt és kipróbálta a Gigabyte-ot, az utána már nem akart többet Asus lapot, így a Gigát ajánlotta nekem is. Mondom jól van, tegyünk egy próbát. Sajnos -vagy szerencsére;]- nem lett igaza.

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák