Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz HaJózsi #20 üzenetére

    duckduckgo-t hasznalom par honapja. Nem csak Bing alapu, van sajat webcrawler-e, de ami tetszik benne, hogy van a !bang kereses, ahol is megadhatom, hogy mondjuk a google-n, vagy az amazonon, vagy hol keressen.

    A talalatok nem annyira jok, mint a google eseteben, de azt vettem eszre, hogy ha nem specifikalom a kereses nyelvet, vagy foldrajzi mivoltat, akkor szamomra teljesen irrelevans talalatokat dob ki. Ha viszont megmondom neki, hogy magyarul vagy nemetul keressen, majdnem ugyanazt adja, mint a google. A talalati oldalon vannak a zeroclick eredmenyek, ami azert jo, mert ha tudom, hogy wikipedias eredmenyt akarok olvasni, akkor a legnagyobb valoszinuseggel itt egy relevans talalatot dob ki. Mindezt ugy adja, hogy anonimizalt a kereses, es csak max. 2 fizetett hirdetest tesz ki keresesenkent. Mindezzel lehet elni.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz bambano #23 üzenetére

    A keresoszolgaltatason es youtube-on kivul nem hasznalok toluk semmi mast, mert nem eri el az ingerkuszobot a szolgaltatasok josaga, hogy valtsak a meglevo dolgaimrol. Most szuksegem van egy kis online backupra, ezert hasznalom a drive-ot, de azt is csak azert, mert nem akartam meg mashova is regisztralni, csak hogy naponta parszor a kis szaros fel megas doc file-om elmentsem.

    Ami most felkeltette az erdeklodesem, az a termeszetesen csak Chrome-ban mukodo beszedfelismeresuk. Egesz turhetoen erti a magyart, nem kell tanitgatni, mint mondjuk a Dragon-t (angolul es nemetul probaltam, tobb oranyi tanitas utan is nagyon rosszul ertette meg amit probaltam neki diktalni, szoval feladtam). Ha sokat kellene hasznalni, meg fizetni is hajlando lennek nekik.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák