Keresés

Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz RubbishBin #257 üzenetére

    Kevered a szerelmet a birtoklási vággyal, nem lehet?

    A segítség kérdését kívül pedig (konstruktív javaslat!): te is kellesz ahhoz, hogy ne őrülj meg. Ne hagyd elhatalmasodni, ami az elmédben folyik! Az élet nem az!

    Jobbulást és gyógyulást kívánok!

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • Chaser

    titán

    válasz RubbishBin #257 üzenetére

    és aztán jöttél te?
    tehát megszakadt az előző is másodjára is
    nem értem az embereket mért akarnak magukkal szándékosan kib@szni :N
    nézd a tényeket:
    több mrd nő él a világon...lesz még akibe beleesel és kölcsönös lesz ( :
    az aktuális exednek is megvolt a maga szerepe az életedben - talán hogy végre összekapd magad és megtanulj továbblépni -
    banán-banán-banán, tolj be napi 1kg-t és fussunk ennek újra neki 3 hét múlva - rosszabb egészen biztosan nem lesz -
    kivételesen egyetértek pumba mesterrel, no kontakt - nem hiszem hogy a pichológusod' mást fog majd mondani -
    neked ez a nő egy drog, kb elvonái tüneteid vannak
    de gyanítom nem maga a nő ami hiányzik, hanem maga a kapcsolat valakivel - és ráfejelt hogy hirtelen kihajított -
    de passz, én nem vagyok pichológus'
    hasonló helyzetben viszont voltam - nem kidobtak, olyan sosevót' kb, vagy én b@sztam el nagyon valamit és el sem kezdődött emiatt a mese -
    magad alatt vagy, természetes, el fog múlni
    HA akarod el fog múlni...és ehhez nem árt ha megszabadulsz attól ami lehúz, ennek a nőnek a gondolatától is
    beszéld ki magadból itt, pichológusnál, kocsmában, ahol akarod, de felejtesd el utána egy életre

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák