Keresés

Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz AxBattler #82 üzenetére

    "Lévaiak belügyes kapcsolatait... mert ugye ennek is utánajártál." - nem fogok úgy tenni, mintha mindenről (mindent is) tudnék (ahogy tettetik itt egyesek). Így majd ennek megpróbálok utána nézni. Bár ha te benne vagy a témában, segíthetnéd a tudatlan honfitársadat egy-két link-el. ;)
    "Gondolom a lejjebb linkelt beszédet is ugyanígy tudod értékelni?" - sajna a videót még nem ált módomban megnézni, de pótolni fogom.
    "... a szoci időkből tudnál név szerint is említeni olyanokat, akik a Mészároshoz hasonló gazdagodást mutattak fel 8-9 év alatt." - kis utánajárással biztos tudnék.
    A szocik egyébként csak szimplán kiárusították az országot. Te most tulajdonképpen visszasírod azt a rendszert szemben a mostanival? :F

    "Miért, mi folyik most Pesten?" - a haveri zsebek kitömése, de úgy, hogy még a látszatra sem nagyon adnak. Arcátlanul növelnek fizetéseket, neveznek ki "extra" alpolgármestereket, tanácsadókat. A teljesség igénye nélkül pl. Kálmán Olgi pozícióba helyezését mivel magyaráznád?
    "BKK-s elektronikus jegyrendszer ... " - ez egy, és én nem vagyok róla meggyőződve, hogy ott Tarlós lett volna a hunyó.
    A Párisi udvaros sztoriról nem hallottam, de majd megpróbálok ennek is utána nézni. Bár, ami a 24.hu-n megjelnik, azt sokszor fentartásokkal kezelem (fake news alert ;) )

    (#85) Silεncε
    "Ki is volt a KISZ-titkar?" - nem tudom, segíts kérlek!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák