Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz cousin333 #21 üzenetére

    Vígasztalni annyira nem vígasztal, bár szomorú sem vagyok, én nem a részesedése miatt használok programokat, hanem egyéni preferencia miatt.

    Ami kicsit zavar, az az, hogy a világnak már annyira nagy százaléka teljesen retardált, hogy ilyen fajta kampányokkal sikereket lehet elérni - jegyzem meg, ez nem újdonság, csak bosszantó látni.
    Az már rossz jel, amikor a böngészőháborút felkapha a Futuremark, és a casual balfasz kezébe ad egy "fegyvert", hogy hozzáértés nélkül dobálózhasson képzeletbeli számokkal :U :N

    P.S.: Mertem remélni, hogy te sem gondolod komolyan a dolgot, éppen ezért ha nem is vígasztal, de legalább megnyugodtam. Egyébként von Tetzchner szövegét akkor tudnám komolyan venni, ha emellett benyilatkozná, hogy mellesleg az Ubuntuban a bugrókát ugyan csréjjék má' ki az igazi böngészőre ;]

    szerk.: Az Opera rúgdosása tartok tőle, eddig szinte semennyire nem érintette meg az MS-t. A firefox térnyerése annál inkább. Az O/A inkább csak eltanulta rókáéktól a marketing alapjait.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák