Új hozzászólás Aktív témák

  • Carline

    őstag

    Üdv!
    Tegnapelőtt vettem a Tescoban egy ilyen tabot. Eddig megfelelőnek tartom.
    Üzemidőt nagyon jól bírta. Rootoltam és fagyasztottam ami nem kell.
    Tegnap nyúztam is rendesen. Második töltés után minimum feletti fényerőn majd 8 órányi filmnézést kibírt.
    Ma reggel letöltöttem a v1.01 frissítést és a recoveryben a frissítés hibával leállt.
    Két fájlnál nem elvettem a jogokat (000) hanem a törlésre nyomhattam.
    A két fájl a /system/app/Email.apk és .odex és a /system/app/Exchange2.apk és .odex
    E nélkül meg a telepítő nem fog végigmenni, mert hiányolja a két fájlt.
    Szerk:
    Szóval az lenne a kérésem, hogy akinek megvan az eredeti rom még az a fent összesen 4db fájlt tegye már fel valahová.
    Ha az egyszerűbb akkor a két gyári frissítésen átesett /system mappát is feltehetné én meg berakosgatom őket a helyükre.

    Közben ha minden igaz [itt] megvan a rom.

    Egy problémám viszont van a tabbal. Usb-n gépre kötve, párszor felismeri a gép, többször meg csak a tabon a töltés indul el és nem jelenik meg pl. az usb hibakereső és média mód. Ilyenkor sem mediaként sem adb-vel nem érem el a telefont.
    Ha nem lesz megoldás az usb-re akkor még délutánig felrakok rá egy fals boot.img-t meg recoveryt és cseréltetem a három napon belül. Tutira nem fog bekapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

    ˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

Új hozzászólás Aktív témák