Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    Már egy ideje küldözgetik az e-maileket, hogy milyen jó lesz ez, azt is ígérték bennük hogy az 50 legjobb ajánlatról már az akció elkezdése előtt fognak levelet küldeni. Éjfél után kapcsoltam ki a gépet, addig nem jött semmi, de tovább nem vártam. Mint kiderült jól tettem, mert valamikor hajnali 2 környékén küldték (nem tudom ezt hányan várták ki, hogy előbb értesüljenek az ajánlatról...) és a nyitásról abban is csak annyi állt, hogy majd pirkadatkor (én meg találjam ki az időben mit jelent).
    Reggel negyed-fél kilenc magasságában a tavalyi tapasztalat után (be sem töltött) félve nyitottam meg az oldalukat, s lám, működik! Ráadásul a kinézett három termékből egy (Asus RT-N18) tényleg akciós, wow! Gyorsan a kosárba vele! "Hoppá megteltünk. Próbáld pár perc múlva" Az ott lévő két linkek persze nem működnek, így a "kérésnek" eleget téve pár percenként vissza-> kosába, vissza->kosárba. És ez ment egy órán(!) keresztül. Egy óra elteltével végre a "vásárláshoz regisztráció vagy bejelentkezés szükséges" üzenetet kapom, a szemem felcsillan, a már használt név-jelszó párossal beléptem...volna, de "Sikertelen bejelentkezés. Ellenőrizd a megadott adatokat és próbáld újra!". Nonszensz, a böngészőben volt elmentve, eddig is ezzel léptem be, de biztos valami gikszer lesz náluk, kérjünk jelszó-emlékeztetőt! Megjön, azzal sem jó... Akkor regisztráljunk újra másik mail-címmel, ezen ne múljon. Azzal sem enged be. WTF! Fél órán keresztül próbálkoztam, nem sikerült belépni egyik regisztrációval sem. Gondoltam akkor kezdjük elölről, hátha úgy összejön. Kikeresem a routert: "Sajnáljuk elfogyott". :W
    Non plus ultra: a MM-ban (ha nem is ennyivel, de) szintén olcsóbb ma a router, majd megrendelem ott. Megint volna: online nem rendelhető, csak személyesen az áruházban, de ott sincs mindegyikben, ahol van az tőlem oda-vissza 100km, az üzemanyag többe kerülne mint a kedvezmény mértéke...
    Ismét ennyit a Black/Red Friday-ről. :(((

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák