Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz kraftxld #25 üzenetére

    miért kéne erre külön topik? ha úgy érzed, a vesztébe rohan a lap, és ezt nem szeretnéd tétlenül nézni, pennát ragadsz és írsz eraséknak. nincs jogos mod, vagy ilyesmi, ahol jelezni lehet, h töröljenek egy hírt mert számodra nem megfelelő.

    egyébként, bár nem vagyok bulvárfogyasztó, engem még érdekelt is. többször voltam távol-keleten, valamennyire bepillantást nyerhettem az ottani emberek életébe és gondolkodásmódjába, így érdekel a reakciójuk is egy ilyen helyzetre.

    a hírben ugyanakkor kevesebb információ volt, mint reméltem, így végül nem tudtam meg eleget. de eszembe sem jutott volna, hogy ezt bárhol "jelezzem" vagy reklamáljak miatta. no mindegy.

    (nagyon zárójelesen mondom csak, h akik rendre "szakmai portáloznak", azok is besavanyodnának, ha csak száraz, arctalan, tényszerű hírek jönnének a cafén, mindennemű editorial és véleményszerű tartalom, meg érdekességek nélkül. kevésbé lesz szakmai egy szakmai hír attól, h van más is? itt most senki sem várhatta az oracle negyedéves pénzügyi eredményeit, a hír címéből elég jól be lehetett lőni, h mire számítsunk.)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák