Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz RetepNyaraB #34544 üzenetére

    Legutóbb még akkor voltam ótrépés, amikor szakközepes voltam, akkor is azért mert nem nagyon volt még más bank.CITI/Erste és a Gránit van azóta (kisebb kitérőkkel CIB, Unicredit felé).
    A f@sznak kell szopatni az ügyfelet? Ha rootolt a telefon elég lenne egy nyilatkozatot elfogadtatni az ügyféllel, hogy az ebből eredő károkért nem tartoznak felelősséggel és ennyi. De nem, itt szívjuk a méteres kékerest. Hú de jó, hogy nem oda mentem dolgozni, mert a kolléga szemét kikapartam volna már, hogy ilyen szoftverrel szivatnak. :O
    :DDD

    Obyboy
    Én sejtem, hogy miért megy TugaPoweren és itt miért nem. Ha megfigyeled a Tuga telepítőjét a végén vannak egyéni scriptek (su remove, suhide remove, stb.). Valószínűleg az egyik távolít el valami olyan nyomot a romból amit a Gránit Pay nem szeret.

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák