Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz WiZARD #881 üzenetére

    Ez végül csak úgy magától megoldódott, nem tudom mi lehetett a gond.

    Végül 12 gigás kék lett, amazonon volt olyan opció, hogy használt, így egy áron volt 8 gigás feketével. Használtak közt lehet válogatni, van leírás az állapotról, 2 év gari van rá. Ehhez az volt írva, hogy kisebb mint 1 cm karc a hátán, és hiányzik a gyári fólia. UPS hozta 2 nap alatt. Sérülést vagy karcot azóta se találtam rajta sehol, a fólia tényleg nem volt a dobozban...

    Toknak Pitaka jött, nagyon tetszik, szerintem más tokot nem veszek soha többé.
    Előtte Pixel4-en dbrand fóliát használtam, ami külsőre tetszik, de nyilván semmi védelmet nem ad. Előtte tokban hordott telefonjaim sose ejtettem le, na ezt annál többször...

    P4XL után a "fő" fényképező hajszállal gyengébb, gcam-mel is. Sebesség érzet hasonló, akku hasonlónak tűnik, de sose foglalkoztam vele, töltöm random amikor jól esik.
    Android Auto nekem random elszállt a Pixellel, kb nem volt olyan nap hogy ne akartam volna az ablakon kidobni és 5x átmenni rajta. (havonta frissítve, Android 10 és 11 alatt is). Ezzel végre hibátlan, eddig 1x se volt gond.

    Nissan gyári távvezérlő applikáció Pixelen sose működött, ezen működik. (pedig azt hittem a referencia telefon lesz a legjobb kompatibilitás szempontból)

    Végre van ujjlenyomat olvasó, imádom. Pedig sokáig azt gondoltam hogy az a múlt, és arcfelismerés a jövő. De amíg nincs implementálva minden applikációba (1 év alatt se sikerült), addig marad az ujjlenyomatosdi. Na meg a maszk hordás se kedvez az arcfelismerésnek.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák