Új hozzászólás Aktív témák

  • Oneil85

    csendes tag

    válasz tomboy0013 #191 üzenetére

    Addig jó ameddig nem vagyunk egyformák :) Nekem világ életemben ips telefonom volt, azért mert túlszaturáltnak éreztem az oled paneleket. Viszont ezek az oled panelek már nem azok az oled panelek mint régen hanem jobbak. Jelen pillanatban is ips telefonom van, páromnak van 6t. Nekem huawei mate 9 em van. Amikor egymás mellé tettem a 2 telefont, de ezt oneplus 3t nél is érzékeltem, h jelentősen kitolódott a betekintési szög és már nem azt éreztem mint pl. 3 v 4 éve a színekkel. Nem véletlen állt át minden gyártó a csúcs készülékébe oled panelre, de hívhatjuk amolednek. Nekem például az is fontos, sokszor kisegített már h nyáron full napsütésben kellett használnom a telót nem volt mindegy h mekkora fényerőt tudok ráadni a telefonra. Az anayghasználat nem csak abban nyílvánul meg h mennyire esztétikus a telefon, személy szerint nekem fontos, h esztétikus legyen de például páromnak, ugye tipikus csaj neki mégjobban. Nyilván valakinek nem fontos ez. Szóval az anyaghasználat abban is megnyílvánul h mennyire könnyen törik és reped a telefon, nyílván nem az az elsődleges de érdekes amikornmegnézek több tesztet is ami ugyancsak nem fontos csak érdekes, és azt látom h van két gorilla glass 5os teló és az egyik nagyságrendekkel hamarabb törik. Konkrétan erre az összevetésre nem kerestem rá csak úgy átlagba írom h ebben is fontos h rakták össze és milyen anyagok vannak rajta. Mellette én elég sokat fényképzek, amihez nem egy hátrány a képstabilizátor és a képminőség. Meg azért azt se felejtsük el h az oxygen os a világ egyik legjobbna optimalizált rendszere a tesztelők is mind leírják ezt. Akksiban valóban jobb az f1. Igazából itt a célközönség is más, mert valakinek tényleg ezek nem fontosak. Legyen gyors a teló, alapjában véve legyen jó a telefon minden téren. Másoknak meg ezek a dolgok elengedhetetlenek. Saját véleményt írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák