Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalm.gabor

    tag

    válasz randras_83 #7976 üzenetére

    Imádom, pár napja nem néztem erre és még mindig ez a téma? :DDDD
    Amúgy tényleg nem szabad komolyan venni, csak kicsit kiéli magát. Szerintem ő az a srác aki pár hete jött hogy mekkora szar a telefon mert nincs gyári sms app, meg a naptár is milyen gagyi! :DD
    Azonban Timernek igaza van annyiban, hogy ,,Ide csak házhoz jöttél a lóf@szért...". Ha lenne egy srác aki odamenne a flickr-es mappádhoz és mindegyik alá odaírná, hogy ez mekkora szar és a Petike jobbat csinál és ezzel tölti a szabadidejét, te is néznél hogy wuddafuk van (Amúgy múltkor néztem és rohadt jók a képeid :U ).
    Én anno írtam, hogy nekem az S7 jobban tetszik kicsit és ha egy árban lennének valószínű azt venném. Erre írták páran, hogy ők akkor is inkább az Oneplust választanák és megindokolták. Én megértettem, elfogadtam mert ez tényleg ilyen alma-körte dolog....de hogy ezek után én még ottmaradjak vitatkozni és elfogultnak nevezni őket hát nemtom. Már a kezdetek óta nézem a topikot és sose volt olyan, hogy olyannak ugrottak volna itt az emberek aki normálisan véleményt alkotott, még ha az nem is egyezett az övékkel. Szóval az embernek magában kellene keresnie a hibát, ha ilyen történik.

Új hozzászólás Aktív témák