Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz thomasvold #6626 üzenetére

    Én vasárnap tettem fel, első alkalommal nem sikerült túl jól, és fel kellett szedni. Második alkalommal már jobb lett, de úgy tűnik, hogy nem sikerült minden oldalán teljesen odatapasztanom, mert nem simogattam eleget. De maga a fólia nagyon szuper, nagyon jó minőségű, tapintásra is nagyon kellemes, szerintem nem tapadós. Kevésbé látszanak az ujjlenyomatok, könnyebb tisztítani, puha tapintása van (nem kemény műanyag, mint általában a fóliák), a kis buborékok alatta maguktól kisimulnak 1-3 nap alatt. A lényeg a feltevésénél van, azt nem szabad elkapkodni és nagyon oda kell figyelni, hogy sokáig simogassuk a széleknél még nedvesen, akár 15-30 percig is (nem, most nem a szexről beszélek), és akkor rendesen meg fog tapadni.
    Szóval nálam pár helyen egy a szélein egy hajszál vékonyan kicsit elvált a kijelzőtől, de nem zavaró, nagyjából takarja is ott a tok, de ez az elválás lehet attól is, hogy egyszer már felszedtem a fóliát úgy, hogy teljesen rá volt száradva a kijelzőre. Mindenképpen megérte az árát szerintem.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák