Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skecher

    tag

    válasz sbazsi #74 üzenetére

    Vazzeg, Neked mániád kiforgatni másnak a szavát? egy szóval nem mondtam hogy nem értesz valamit a hozzászólásomból, egyszerűen csak annyit, hogy nem azt a részt ragadtad ki amit szerintem ki kellett volna... :U
    az óvodás korosztályba tartozó gyerekeket egy olyan trikóval látják el, melybe egy RFID-chipet varrnak bele, hogy mindig tudják, merre kóborolnak a nebulók az épületben, illetve a wifivel kapcsolatot tartó kis eszközök jelezzék, ha a gyerkőc elhagyja az intézmény területét. igen, sorry, egy cikket csak egyszer olvasok el, nincs nagyon időm ismételgetni, ezek szerint még feledékeny is vagyok... de ez egy kicsit paradox nekem, minek pontos helymeghatározás egy óvodában?? :F mint mondtam, azt egy teljesen életképes alternativának tartom hogy jelezze az eszköz, hogy a gyerkőc az óvodán belül van e vagy sem illetve nyilvántartási/adminisztratív szerepet töltsön be...de azt, hogy melyik teremben, vagy épp a wc-n ül-e...nemtudom ezt a készítők mennyire gondolták komolyan...
    igen, most még a ruhába tervezik, aztán majd valaki ki találja, hogy a bőr alá kell, mert azt nem tudja levenni... ez meg egy újabb vízió...nyilván, bizonyos oldalról nézve az lenne a legcélszerűbb ha tényleg bőr alá kerülne...DE! ettől még igen messze vagyunk, attól meg végképp, hogy egy ilyen rendszert kötelezővé tegyenek! Az említett óvodában valószínűleg bevezetésre kerül, ha Neked nem tetszik nem oda járatod a gyereked és ennyi...
    én pedig nem vennék ilyet, mert nem is kapható, az óvoda adja a kölköknek... :U

Új hozzászólás Aktív témák