Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dr. Akula #230 üzenetére

    Nem en szemelyeskedtem. A fenyegetozestol meg nem lesz igazad. Mutass barmit ami alatamasztja az igazad ne vergodj a modikon mert azzal csak egsz... En 200 linket tudok amin latszik mit kernek a cuccaikert amerikaba. Neked meg a haverod mondta... De a szintet elore belotted jol nem okozol csalodast :K

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dr. Akula #230 üzenetére

    jah és hogy egyértelmű legyen, pl itt látsz egész jó hivatalos árakat. ezek is ahogy nézem fa nélkül vannak, mert ha megvenném már egyből ráteszi az oldal az árra. meg ennél csak drágább a boltban ahol bérleti díjak, fizetés, stb van a költségek között, ezek meg egy vegas magasságában az egekben vannak, mert oda az megy, akinél a lóvé van, kaszinózni, szórakozni, és azt ott is lehúzzák a vérbe a lángos siófokon is drágább mint pesten. szóval...

    nem hinni kell, ha lenne ilyen akkor a neten is látható lenne hogy mennyire de mocsok olcsó. hasonló cipők pl kint 50-60 dollár körül mozognak boltban 60-70, ami itthon 20k. jah. olcsóbb. csak nem 30000 csitrillió %-al, annak meg van oka ugye, ha más nem hát a tréfa különbség... ugyanez a boxra. még jó hogy akciózzák, mert ott dollárban fizetnek, mert a hírekben, cikkekben megjelenített árak forgalmi adó nélküliek, meg ott jó dollárért elad egy tonnát, itthon meg 100.000 darabot se huffért? ugye...

    nem vitatkoztam hogy ott olcsóbb ott szinte minden, csak a nagyságrenddel vered ki a biztosítékot, és racionalizálod ezzel hogy márpedig lehúznak minket. engem mondjuk tutira nem de ez már más kérdés.

    az meg hogy én voltam kint, járok rendszeresen nyugatabbra tőlünk, a neten megkereshető az infó, az a szememben többet ér mint a haverod aki mond valamit. bocsi ha nem hiszem el.

    bár tuti ezért kitiltanak örökre a fórumról, de leírom hogy kár folyamatosan sírni hogy hol mennyi a micsoda. nem kell megvenni, mert tényleg nem az itthoni fizetéshez, körülményekhez lövik be az árakat a nyugati mamutok. és? majd kivonul vagy rájön hogy kicsit finomítani kéne az árképzésen, aztán ennyi. nem vagyunk piac. nincs vásárló erő, nem stabil a valuta, nem stabil az ország jogalkotása sem (visszamenőleg is simán alávágnak bárkinek). miért lenne olcsó? egyébként is megveszik itt is ennek ellenére....

    voltam kint, láttam, ott sincs kolbászból a kerítés és ugyanúgy átvágnak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák