Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Ijk #38 üzenetére

    Az olcsóbb darabok pont hogy nézhetetlen és fejfájáskeltő vibrálósak voltak, világos helyen fos képpel. Nekem még egy középkategóriás 60 col körüli Pana plazma is bántotta a szememet amikor azon vetítettek egy ppt-t legutóbb. Megnyugvás volt a vibrálás után átmenni egy Samsung TV elé. Persze filmnél tudom mit produkáltak a jó plazmák, ez jóideig a mester szint.

    Semmú gúny nincs ebben, az impulzusos kijelzők kora lejárt. Nem is lesz mostanában hálistennek. Még a PWM-es monitoroktól is sokan falra másznak. OLED maga nem impulzusos, ha villogtatják, az BFI már szerintem, csak elnevezés kérdése. Plazma is 600x villant.

    Ki-Bekapcsolható BFI kell ide, és akkor senki nem fog hőbörögni. Meg kell tudni pontosan miért nem teszik bele. Fogyasztás mérsékelhető, max fényerő növelhető. A vége remélhetőleg az elektrolumineszcens quantum dot lesz. Az minden tulajdonságában jobb mint az OLED, csak még nincs rendes panel prototious és nem olyan egyszerű a fizikája mint a fotolumineszcens QD-nek. Na meg le kell nyomni a vásárlók torkán a fejlesztési költségeket. Úgyhogy nincs mit tenni OLED lesz most pár évig. Ezért mondtam, lehet nem mostanában lesz újra plazma mozgásmegjelenítés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák