Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz matti70 #116 üzenetére

    Hát reméltem is, hogy nem enged frissíteni, mert az alapbeállítások alatt már bekapcsoltam, és felcsatlakoztam közben a routerre. Így már valóban lehet ki-be kapcsolgatni a KOReader alatt is a WiFi-t, de amíg az alapprogiban ez elötte nincs csatlakoztatva, addig a KOReader alól nálam közvetlenül nem lehetet ezt megtenni. Hiába böktem a WiFi-re, üres maradt a négyzet.

    Oksa, bocsi, félreértettelek a Súgó alatti értelmezés kapcsán, így meglett ez is. Akkor átnézem, hogy van-e valami ötlet a könyvek átmásolására a Calibréből, mert egyelőre ez a gyenge láncszem nálam. Ergo egyelőre ettöl nem tudom kezelni cSuwwi értelmezése szerinti Ferrariként. :)
    De majd tanulgatok. Bevallom azért zavar, hogy másnál ez evidens, én meg, aki szeretek autodidakta módon fejlődni az ismeretlenek területén, ezzel még mindig küszködöm. Ilyenkor egy kicsit értetlenül állok az előtt, hogy miként tud egy ilyen program népszerűvé válni a szimpla felhasználók előtt, amikor a könyvek ilyen körülményesen tehetők általa értelmezetté. Na mindegy, biztos én vagyok a fafej, de egyelőre nem adom fel, mert látni szeretném az igazi értékeit.

Új hozzászólás Aktív témák