Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz arty #98 üzenetére

    Ha csak nas-nak kell, akkor a gpu csak plusz fogyasztás... én ha htpc feladatokra is kellene akkor Kabini mellett döntenék, ha csak nas akkor j1900. Régi gépet felhasználni a fogyasztás miatt nem gazdaságos szvsz. Van egy Amd 4850e-m 2 giga rammal meg 1 diszkkel, alapjáraton 80wattot eszik... a synology 212j-m meg ha megy a torrent, plusz a ráakasztott dvb-c stickről streamelem a tv adást, plusz a benne lévő 3 terás diszk mellett megy az usb-n rátolt 500-as backup noti diszk, összesen eszik 16 wattot. Ez utóbbi kb 450ft áram havonta, egy 50 wattot fogyasztó core2 duo akkor kb 1500ft-ot kér. Amit mondani akarok, h sztem kis fogyasztás és alacsony ár plusz a kész felület nem nagyon találkozik máshol, mint egy olcsó nasban. Ha nem kell a raid és nem rest az ember kicsit faragni akkor még egy jobb router lehet alternatíva, ha meg kell a kraft de kis fogyasztás kell akkor Kabini vagy j1900 alapokon épített gép.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

  • Rick4

    félisten

    válasz arty #98 üzenetére

    Az E-350-es kapok újonnan ugyanannyiért mennek, mint az áltlaam említett asrock q1900, ezért is hoztam fel példának, nem látok korrekt alternatívát, de lehet csak nem kerestem eléggé. Kimaradt rendesen az AM1, és az érdeklődés azért adott, mert médialejátszó cserében vagyok, egy blu-ray felvevőmet készülök eladni nagyon ár alatt, és ebből következően a helyére egy málnapc, egy androidos hdmi-s stick, egy pipo x7, meg ki tudja még, mi jöhet. Keresem a megoldást egyelőre.

    20K körül milyen AM1-es foglalatos itx lap és proci jönne ki, ami tényleg 10W-ot eszik, hűtés nélkül is hűvös, és gyors is? A vga részen nem látom a különbséget, ha megmondod mit kellene néznem, megnézem a saját gépemen is, hátha... Itt nem videozok, de a médialejátszónál jó lenne a közel ideálisra törekedni,

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák