Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz freeknight #34 üzenetére

    Szerintem ne üsd már a döglött lovat.. Nincs értelme. :D

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • citkar

    addikt

    válasz freeknight #34 üzenetére

    Miért jelent problémát, ha nem korlátozmásmentes a garancia? Helyén kell kezelni és mérlegelni megéri-e. Fő alkatrészekre is kiterejdhetne egy egér esetében, vagy néhány megnevezett alkatrészre, mint például a klikkelő kapcsolója (állítólag filléres tétel), optika, ne adj isten a vezetékre, de ilyen sincs. Még opcionális lehetőség sincs, mint oly sok (nem is távol álló) terméknél: gondolok itt TV-re vehetsz ilyen-oylan garanciát, ami kis túlzással csak atomtámadás (vagy hasonló katasztrófa) ellen nem véd, telefonokra szintén, laptopokra is van egyes cégeknél komolyabb garanciára, pedig nem mondhatni, hogy egy laptop kevésbé lenne összzetett egy egérnél.
    Nem feltétlen az 5 ezer forintos termékek esetére gondolok, de egy 30-50 ezres billentyűzet vagy egér esetében hajlandó lennék ráfizetni egy korrekt összeget, hogy mondjuk 5 évre (vagy tovább) kitolhassam a garanciát. Megtettem ezt TV-nél, laptopnál, régebben HDD-ből is örültem az 5 év garanciával rendelkezőnek. Perifériából ilyet sose láttam, hiába a csúcs (vagy ahhoz közelítő) minőséget képviselte.

    Nem is a csúcs, de 10 éve votl 20 ezer fölötti Logitech perifériám, szerettem is. Aztán később mérlegeltem (nem egy egerem ment tönkre garancia lejárta után pár hónappal), nyújt-e annyi többlet élményt, hasznot a drágább periféria, mint mondjuk egy 5-7 ezres szintén Logitech egér (2 év garanciával), vagy hasonló (sőt még olcsóbb) billentyűzet s arra jöttem rá, hogy nem (természetesen más lehet más véleményen, hisz más a felhasználói szokásunk). Ha ez 2 év múlva elhullik, veszek másik 5-7 ezer Ft körül s semmi gond, de ha 30 ezer Ft-os egér hull el 2 év és 2 hónap múlva, bosszankodnék. Miközben számomra abban a bő 2 évben alig nyújtott többet az olcsóbb testvérénél. Viszont, ha lenne esély arra, hogy tovább használhatom javítás nélkül, megfontolnám...de nincs ilyen lehetőség. Ennyi volt, amire gondoltam.

Új hozzászólás Aktív témák