Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz fairi #54 üzenetére

    Már megint ugyanaz, szavakon lovagolás...

    A hozzászólás, amire válaszoltam az tartalmazta a "Darwin-i evolúciós elmélet" kifejezést. Kis módosítással átvettem. Nem biológiai szakkonzultációban veszek részt, hanem hétköznapi beszélgetésben, így teljesen felesleges kiakadni azon, hogy már túlhaladott az eredeti elmélet. (Tisztában vagyok vele én is.)

    Mivel úgy értelmeztem, hogy szerinte ebbe nem fér bele a homoszexualitás, mert egy ilyen kapcsolatból nem lesz utód, így ennek már ki kellett volna szelektálódni. Tehát evolúciós szempontból abnormális.
    A példáimmal meg arra akartam kilyukadni, hogy lehet egy gén nagyon recesszív is és hordozhatja ezt egy teljesen hetero ember is és időnként születik valaki "aktív" "buzigénnel". Ez semmilyen módon nem mond ellent az evolúciós elméletnek. Így evolúciós szempontból szabálykövető, tehát normális.

    A korábbi példáim meg arra vonatkoztak, hogy a "buzigén" csoport szempontjából lehet előnyös is.

    Remélem, most már világosabb a mondandóm és ebben nem találsz valami szót amin lehet lovagolni.
    A véleményem meg a homoszexualitás megjelenéséről meg megtalálható a 10-es hozzászólásban.

Új hozzászólás Aktív témák